Úvod o firmě

Braun Software Kolín je softwarovou firmou se specifickým zaměřením na tvorbu programů a modulů pro organizace správy domů a bytů.

Specializace a první kroky ve vývoji tohoto typu software se v naší firmě datují od roku 1991. Již v prvních letech za období dosovských aplikací si tyto programy, díky své spolehlivosti a snadnému ovládání, získaly přes stovku klientů od malých správních celků až po velká bytová družstva a městské úřady. Od té doby byl informační systém vyvíjen podle požadavků klientů a s ohledem na legislativu až do dnešní podoby.

Spolupráce s klienty dodáním jednotlivých produktů našeho informačního systému, zdaleka nekončí, právě naopak. Samozřejmostí je telefonická či mailová nonstop podpora, dále servisní činnost podle požadavků klienta, dodávka upgrade programů za pevný aktualizační poplatek a bezplatné rozesílání informačního bulletinu s praktickými návody, postupy, upozorněním na legislativní změny, nové verze programů a modulů atd.

Programové moduly IS Braun Software Kolín jsou na mnoha místech České republiky známé a oblíbené. Více než třicetiletá tradice softwarové práce v oboru správy domů a bytů dává garanci odbornosti a profesionálního přístupu. Přesvědčte se sami.☺